Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/gdziedom.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 161
Najciekawsze wydarzenia z branży wnętrzarskiej w 2019 roku - GdzieDOM.pl

Nadchodzące wydarzenia z branży wnętrzarskiej

Szukasz inspiracji na aranżację mieszkania lub domu? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami? A może pracujesz w branży wnętrzarskiej i szukasz nowych partnerów biznesowych? Koniecznie weź udział w nadchodzących wydarzeniach z branży wnętrzarskiej – przedstawiamy listę najciekawszych, zbliżających się targów w Polsce i za granicą.

 

Targi wnętrzarskie, w których warto wziąć udział w 2019 roku

Branża wnętrzarska ma wiele interesujących propozycji zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów, którzy zajmują się zawodowo nieruchomościami, architekturą wnętrz lub designem. Oto wydarzenia, na których nie może zabraknąć także Ciebie.

 

4 Design Days w Katowicach – 24-27.01.2019

Pod koniec stycznia 2019 roku odbędzie się już czwarta edycja 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach – od kilku lat tłumnie biorą w nim udział osoby związane z branżą architektoniczną, wnętrz, nieruchomości oraz wzornictwa. Konferencja została podzielona na części dla profesjonalistów oraz dla zwiedzających. Liczne dyskusje oraz prezentacje odbywające się podczas tego wydarzenia skupią się przede wszystkim na obecnych trendach w designie i architekturze wnętrz. To doskonała okazja na wzięcie udziału w inspirujących prelekcjach, prowadzonych przez ekspertów z Polski i z zagranicy. W czasie 4 Design Days można odwiedzić także interesujące wystawy przygotowywane m.in. przez studentów ASP oraz uznanych biur architektonicznych. W poprzedniej edycji wydarzenia wzięło udział aż 25 tys. zwiedzających.

 

Strona wydarzenia: http://www.4dd.pl/2018/pl/

 

Stockholm Design Week – 4-10.02.2019

Stockholm Design Week to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń w roku dla skandynawskiej branży wnętrzarskiej. Jest ono skierowane przede wszystkim do designerów, nabywców, architektów oraz dziennikarzy związanych z branżą wnętrz. Konferencji towarzyszy blisko 200 wydarzeń, w tym m.in. – wernisaże, wystawy, panele dyskusyjne oraz prezentacje. Jednym z nich jest wystawa Furniture&Light, która to skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach we współczesnej aranżacji wnętrz oraz oświetleniu zarówno dla przestrzeni publicznych, jak i domów.

 

Strona wydarzenia:  https://www.stockholmdesignweek.com/?sc_lang=en

 

Targi Ambiente we Frankfurcie – 8-12.02.2019

Targi dóbr konsumpcyjnych Ambiente, odbywające się we Frankfurcie to jedna z najpopularniejszych na świecie imprez branżowych. Towarzyszące jej wydarzenia zostały podzielone na takie kategorie jak:

  • Dining – w kategorii Dining swoje produkty prezentują producenci związani z branżą kuchenną. Wystawcy mają do zaoferowania zarówno klasyczne, jak i nowoczesne rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w każdej kuchni. Kupujący mogą znaleźć tam m.in. wyposażenie kuchenne przeznaczone dla branży HoReCa i OEM,
  • Giving – szukasz pomysłu na prezent? Odwiedź sektor Giving na targach Ambiente. Prezentowane są tam niebanalne przedmioty, które doskonale sprawdzą się jako upominki. Można tam znaleźć także interesujące akcesoria dekoracyjne, gadżety promocyjne, biżuterię oraz wyposażenie biura,
  • Living – osoby poszukujące inspiracji na aranżację domu lub mieszkania, koniecznie powinny odwiedzić stanowiska wystawców z sektora Living. Prezentowane są tam stylowe meble, dekoracje zewnętrzne i wewnętrzne, oświetlenie, a także tekstylia. Co ważne, przedmioty są niezwykle zróżnicowane – można znaleźć tam zarówno klasyczne, jak i innowacyjne meble z różnych półek cenowych.

O prestiżu Targów Ambiente we Frankfurcie świadczy fakt, że w wydarzeniu tym bierze udział ponad 133 tys. osób ze 167 krajów. Zaproszeni są na nie również branżowi eksperci i znani projektanci, którzy uświetniają je swoimi wykładami i dyskusjami.

 

Strona wydarzenia:  https://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

 

Design Shanghai – 6-9.03.2019

Jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń z branży wnętrzarskiej w Azji jest Design Shanghai. Biorą w nim udział przede wszystkim eksperci z dziedziny architektury, projektowania wnętrz oraz kupcy. Swoje innowacyjne rozwiązania aranżacyjne podczas wydarzenia prezentują topowe marki, uznane na arenie międzynarodowej. Podczas Design Shangai wystawcy pokazują meble i dodatki w takich kategoriach jak:

  • kuchnia i łazienka,
  • współczesny design,
  • klasyczny i luksusowy design,
  • miejsce pracy,
  • przedmioty kolekcjonerskie.

Strona wydarzenia:  https://www.designshanghai.com/

 

Home Decor w Poznaniu – 12-15.03.2019

Jeśli zastanawiasz się, które z polskich targów wyposażenia wnętrz są szczególnie warte odwiedzenia, polecamy odwiedzić Home Decor w Poznaniu. Podczas tego wydarzenia prezentowane jest wyposażenie kuchni i łazienki, tekstylia, materiały wykończeniowe, oświetlenie oraz dekoracje. To doskonała okazja do promocji marki oraz rozszerzenia działalności także na zagraniczne rynki. W targach Home Decor mogą brać udział zarówno osoby związane z branżą wnętrzarską zawodowo, jak i pasjonaci designu, którzy chcą poznać najnowsze trendy oraz posłuchać wykładów zagranicznych i polskich specjalistów.

 

Strona wydarzenia: https://www.homedecor.pl/pl/

 

Warsaw Home – 3-6.10.2019

W warszawskiej PTAK Warsaw Expo odbywa się kolejne interesujące wydarzenie z obszaru wyposażenia wnętrz – Warsaw Home. Na targach swoje autorskie rozwiązania aranżacyjne prezentują m.in. producenci mebli, przedstawiciele branży wykończenia wnętrz oraz akcesoriów. To idealna okazja do dyskusji z profesjonalnymi projektantami, architektami i hobbystami, a także szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i zawarcie lukratywnych kontraktów. Osoby biorące udział w Warsaw Home mogą odwiedzić następujące strefy tematyczne – Selected design, Furniture, Deco, Kitchen&Dining i Interior finish. Wystawy w ramach poprzedniej edycji targów odwiedziło 67 325 osób. 

 

Strona wydarzenia: https://warsawhome.eu/   

 

 

 

ulubione
Obrys