Wydarzenia

Informujemy o najważniejszych wydarzeniach w branży nieruchomości w Polsce. Weź udział w targach nieruchomości i wnętrz, na których spotkasz się z uznanymi ekspertami z branży oraz przedstawicielami biur nieruchomości.

Polecamy wydarzenia międzynarodowe, takie jak wystawy, konferencje oraz konkursy dla architektów. Informujemy o zbliżających się targach mieszkaniowych w całej Polsce oraz targach budowlanych.   

Targi budowlane w 2019 roku

Targi budowlane w 2019 roku

Wydarzenia

Rok 2019 obfituje w interesujące targi budowlane w Polsce i za granicą. Sprawdź, które wydarzenia branżowe warto odwiedzić w szczególności w nadchodzącym roku.

Nadchodzące wydarzenia z branży wnętrzarskiej

Nadchodzące wydarzenia z branży wnętrzarskiej

Wydarzenia

Szukasz inspiracji na aranżację mieszkania lub domu? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami? A może pracujesz w branży wnętrzarskiej i szukasz nowych partnerów biznesowych? Koniecznie weź udział w nadchodzących wydarzeniach z branży wnętrzarskiej – przedstawiamy listę najciekawszych, zbliżających się targów w Polsce i za granicą.

Targi Ambiente we Frankfurcie

Targi Ambiente we Frankfurcie

Wydarzenia

Interesuje Cię nowoczesny design? Pasjonujesz się projektowaniem i dekoracją wnętrz? Nie przegap największych na świecie targów dóbr konsumpcyjnych we Frankfurcie.

ulubione
Obrys