Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/gdziedom.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 161
Targi Ambiente we Frankfurcie - GdzieDOM.pl

Targi Ambiente we Frankfurcie

Interesuje Cię nowoczesny design? Pasjonujesz się projektowaniem i dekoracją wnętrz? Nie przegap największych na świecie targów dóbr konsumpcyjnych we Frankfurcie.

 

Targi dóbr konsumpcyjnych 2018

Targi Ambiente to zdecydowanie największe i najpopularniejsze targi dóbr konsumpcyjnych. W targach biorą udział wystawcy z całego świata, prezentując nowoczesne produkty dekoracyjne, elementy wyposażenia wnętrz domów, mieszkań i ogrodów, a także stylowe upominki.

 

Najbliższe targi odbędą się we Frankfurcie w dniach 09 – 13 lutego 2017 r.

 

Targi dla miłośników nowoczesnego designu

Wystawcy podzieleni zostali na trzy kategorie tematyczne:

  1. DINING – prezentowane będą dekoracyjne elementy wyposażenia kuchni, praktyczne sprzęty kuchenne, dekoracje stołowe oraz wszystko co łączy się z kuchnią i pięknie nakrytym stołem. Sektor DINING jest dedykowany przede wszystkim dla przedstawicieli branży HORECA. Uczestnicy będą mieli okazję poznać najnowsze trendy w branży oraz przetestować, przetestować nowoczesne rozwiązania stosowane w kuchni, a także spotkać ekspertów z branży.
  2. GIVING – ekskluzywna i stylowa wystawa produktów, które idealnie nadają się na prezent. W sekcji GIVING znajdziemy prezenty na każdą okazję. Wystawcy prezentować będą ekskluzywne cygara, biżuterię, zegarki, torebki, eleganckie materiały biurowe, prezenty dla młodzieży oraz tysiące produktów, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających konsumentów.  W tej części Targów będziemy mogli posłuchać wykładów prowadzonych przez ekspertów, na temat aktualnej sytuacji na rynku dóbr konsumpcyjnych, a także poradzić się jak rozwinąć swój biznes na rynkach międzynarodowych.
  3. LIVING – jeżeli chcesz zainspirować się stylową i nowoczesną aranżacją wnętrz, nie możesz pominąć sektoru LIVING. Znajdziesz w nim awangardowe meble, nowoczesne akcesoria do domu, dekoracje idealnie dopasowane do każdego wnętrza oraz ogrodu.

Trendy w urządzeniu wnętrz

Na Targach Ambiente poznasz najnowsze rozwiązania w aranżacji i dekorowaniu wnętrz. Mottem przewodnim edycji 2017 targów było: 'Sustainably inspiring. Bezpośrednie nawiązanie do zrównoważonego wykorzystania dóbr miało na celu podkreślenie istotności kwestii ochrony środowiska naturalnego.

Przekonaj się do autentycznego designu, który czerpie z pracy rąk ludzkich i nawiązuje do tradycji rzemieślniczych. Oryginalność stworzonych ręcznie produktów ich trwałość oraz przemyślane wykorzystanie surowców to czynniki, które stanowią przewagę nad produkcją masową. Kolejna edycja Targów także będzie podkreślała piękno naturalnego designu i zachęcała do troski o środowisko naturalne.

 

Największe targi na świecie

Corocznie na Targach  wystawia się ok 4,5 tysiąca wystawców z 95 krajów świata. Targi Ambiente to nie tylko okazja do poznania trendów na rynku dóbr konsumpcyjnych, ale przede wszystkim możliwość nawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.

 

 

Link do strony targowej

 

 

ulubione
Obrys