GoldenTHome®

BLOCZKI KERAMZYTOWE - U = 0,11 W / m²K DO BUDOWY DOMÓW PASYWNYCH I ENERGOOSZCZĘDNYCH 

 

1.OSZCZĘDNOŚĆ CIEPŁA - Sztuka budowlana zna już od dawna materiały, które są materiałem przyjaznym człowiekowi, a także pozostającym w zgodzie z naturą. Powstaje ze specjalnie wyselekcjonowanej gliny. Jednym z nich jest keramzyt. Jest to zdrowy, tradycyjny i naturalny materiał ekologiczny stosowany od wielu pokoleń. Dzięki zastosowaniu go w bloczkach PURBLOK®, domy tworzone za jego pomocą, wykazują wysoką oszczędność cieplną. Stworzenie budynku nacechowanego wysoką energooszczędnością, jest możliwe dzięki osiągnieciu bardzo niskiej izolacyjności ścian. Zmniejszenie zapotrzebowania energetycznego.

 

2.OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW - Bloczki zaproponowane przez naszą firmę, znacznie ograniczy koszty ponoszone przy wznoszeniu budowli. PURBLOK® jest rozwiązaniem kompletnym, służącym do tworzenia ścian jednowarstwowych, bez konieczności dbania o dodatkową izolację termiczną. Wysoki współczynnik (U= 0,11 W / m²K), pozwala na wybudowanie domu niskoenergetycznego, w dużo korzystniejszych

warunkach ekonomicznych, niż w przypadku wykorzystania systemu ścian dwuwarstwowych lub trzywarstwowych(o podobnych specyfikacjach). Bloczki PURBLOK® niweluje także koszty pracy oraz materiałowe do minimum.

 

3.OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - Bloczki PURBLOK® to najnowocześniejsza oraz najbardziej innowacyjna metoda, pozwalająca na skuteczne wznoszenie ścian. Współczynnik izolacyjności na poziomie U= 0,11 W / m²K, pozwala na zaoszczędzenie czasu, który normalnie przeznaczany jest na instalację izolacji. Wymiary pojedynczego elementu, sprzyjają sprawnemu i bezpiecznemu montażowi. Technologia 'pióro – wpust', zapewnia wysoką szczelność oraz wytrzymałość ścian. Dzięki takiemu rozwiązaniu gwarantowane jest posiadanie odpowiedniego współczynnika izolacji termicznej, przez co wyłączone zostaje zagrożenie związane z tzw. mostkiem termicznym.

 

4. OSZCZĘDNOŚĆ EKSPLOATACJI - Wspominany wcześniej współczynnik izolacyjności na poziomie U= 0,11 W / m²K, pozwala także na radykalne obniżenie kosztów eksploatacyjnych budynku, związanych z jego ogrzewaniem. Bedzie to miało kluczowe znaczenie, przy prognozowanym kolejnym skoku cen energii. PURBLOK®pozwala ograniczyć straty cieplne do absolutnego minimum. Takie rozwiązania są niespotykane w dzisiejszych metodach budowlanych, w szczególności w kwestii ścian jednowarstwowych. Wybudowanie domu w oparciu o PURBLOK® gwarantuje powstanie budowli o komfortowym stopniu cieplnym, oddychającą, bezpieczną dla zdrowia oraz trwałą.

 

PROMOCJA !!!

CIEPŁOCHRONNA ZAPRAWA MURARSKA, Współczynnik. przewodzenia ciepła λ 0,12 [W/mK]izolacja


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY, FIRMY BUDOWLANE, FIRMY DEWELOPERSKIE,

Sprzedaz detaliczna i hurtowa.
Export

ulubione
Obrys