Zakup

Zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty zakupu mieszkania, takie jak lokalizacja, metraż, standard mieszkania, ewentualne zadłużenie, dostępna dokumentacja techniczna, instalacje budynku, możliwości aranżacyjne orasz szereg innych. Doradzamy czym należy się kierować przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Dzięki naszym wskazówkom wynegocjujesz lepszą cenę zakupu u pośrednika oraz zapewnisz sobie większe bezpieczeństwo transakcji. Wesprzemy Cię na każdym etapie zakupu nieruchomości, począwszy od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, przez negocjacje cenowe, spełnienie wszelkich formalności, aż po podpisanie umowy zakupu.

Zakup nieruchomości z rynku wtórnego krok po kroku

Zakup nieruchomości z rynku wtórnego krok po kroku

Inwestycja

Planujesz zakup nieruchomości z rynku wtórnego? Dowiedz się, jak wyglądają poszczególne etapy tego procesu. Sprawdź, na co należy zwracać szczególną uwagę podczas zakupu nieruchomości z rynku wtórego i w jaki sposób najszybciej sfinalizować transakcję. 

10 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę przy zakupie domu

10 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę przy zakupie domu

Zakup

Zakup domu to prawdopodobnie jedna z najważniejszych decyzji, które podejmiesz w życiu. Rozsądne podejście i wnikliwość przy wyborze konkretnej oferty sprawi, że staniesz się właścicielem wymarzonej nieruchomości. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, na jakie aspekty powinieneś zwrócić uwagę w szczególności, aby być w pełni usatysfakcjonowanym z zakupu domu.

Gdzie znaleźć dom na sprzedaż?

Gdzie znaleźć dom na sprzedaż?

Zakup

Chcesz szybko znaleźć i kupić swój idealny dom? Sprawdź z jakich źródeł warto korzystać, aby w krótkim czasie znaleźć atrakcyjne oferty domów wystawionych na sprzedaż. Oceniamy skuteczność poszczególnych metod szukania ogłoszeń nieruchomości i polecamy te najefektywniejsze.

ulubione
Obrys